Școala Iubirii în Țara Luanei

O nouă tabără spirituală către Țara Luanei a încununat ziua de 16 aprilie.

O zi plină de energia compasiunii a Tarei, încununată de natura verde care ne-a primit în lumea tainică a unei vechi civilizații. Despre Țara Luanei și secretele ei vă invităm să citiți mai multe în vechiul nostru articol.

Am realizat mai multe tehnici spirituale de ardere accelerata a karmei, arta binecuvântării, rugăciunea inimii, meditații ghidate și plimbare în mauna, toate având același scop de a ne conduce în călătoria spre interiorul nostru.

Vă invităm să vizualizați filmulețul de mai sus și să vă alăturați pe drum spiritual în următoarele excursii.

Câteva testimoniale de la participanții noștri:

Dragilor, vă mulțumesc din suflet pentru prezență, inițiativă și dăruirea cu care mi-ați împărtășit din experiența și iubirea voastră. Excursia a fost memorabilă și încărcată de energia naturii și a iubirii. Fără Școala Iubirii n-aș fi văzut bucățica asta de Rai. Ioana

Vacanța a fost foarte frumoasă și spirituală, iar tehnicile prezentate au fost deosebite. Ar fi minunat dacă vacanțele spirituale ar fi mai lungi și mai dese și dacă ar afla mai multe persoane de existența lor. Alexandru