Loading Evenimente

Preț;
LEI149

TABĂRĂ SPIRITUALĂ SFINX

Școala Iubirii organizează o nouă retragere spirituală la Sfinx, un loc încărcat de o puternică energie subtilă, regeneratoare și cunoscut drept unul dintre cele 3 portaluri din România către planurile superioare.

Duminică, 10 iulie, ora 8.00-20.00

Așa cum v-am obișnuit vom preda câteva tehnici spirituale de trezire a sufletului și anume: o meditație cu sufletul Sfinxului și al poporului român și o translație în lumea spirituală a Shambalei, lume care se află în plan subtil în interiorul Pământului.

‣ Program:
8.00 – Plecare din Piața Victoriei
11.30 – Parcare lângă cabana Piatra Arsă
11.30-13.00 – Urcare Sfinx în mauna (tăcere)
13.30-15.30 – Meditații și tehnici spirituale
15.30-18.30 – Coborâre și timp liber pentru masă în Sinaia
18.30-20.00 – Întoarcere București și oprire în Piața Victoriei

‣ Ce este inclus:

✔ Învățături spirituale: meditația cu sufletul neamului românesc, meditație cu lumea shambala
✔ Tehnică de pranayama: respirația alternativă
✔ Transport cu microbuzul din București și retur.
✔ Ghid însoțitor pentru călătorie.

‣ Înscriere
Te poți înscrie prin achitarea costul integral în avans până pe 8 iulie, după această dată se mai pot face înscrieri în limita locurilor disponibile. În situația în care nu se întrunește numărul minim de 10 persoane, ne rezervăm dreptul de a anula excursia cu cel puțin 2 zile premergătoare. În acest caz, banii vor fi restituiți sau vă puteți reprograma în altă excursie. În cazul anulării rezervării nu se mai returnează contravaloarea excursiei decât dacă găsim înlocuitor.

Vă recomandăm îmbrăcăminte și încălțăminte potrivite pentru traseu montan, dificultate ușoară.
‣ Preț: 149 lei/ persoană (include tehnicile spirituale și transportul)

▸ Contact

Școala Iubirii: Andreea Lada și Bogdan Begligiu